25 lat doświadczenia w budowaniu basenów i stref spa

Baseny ze stali nierdzewnej

Zalety stali nierdzewnej jako materiału konstrukcyjnego do budowy niecek basenowych są bezsporne.

Jako materiał plastyczny i łatwy w obróbce nadaje się doskonale do konstrukcji basenów o nieregularnych kształtach, jakie wchodzą w skład kompleksów basenowych.

Stal nierdzewna jest materiałem trwałym i wytrzymałym. W przypadku wykonania prawidłowych spawów, powstaje jednolity, szczelny zbiornik odporny na tąpnięcia i ruchy ziemi.

Dodatkową zaletą materiału jest jego lekkość. Ciężar 1 m2 ściany betonowej to ok. 700 kg w porównaniu do tego 1 m2 ściany wykonanej ze stali nierdzewnej to prawie „nic” (około 15-20 kg z konstrukcją wsporczą).

Firma VIGO FRUKOWSKI gwarantuje Państwu dostawę gotowego basenu (lub wanny) do miejsca gdzie ma on powstać. Montaż dla użytkownika jest bardzo łatwy, ponieważ wykonywany jest przez wyspecjalizowaną ekipę monterska.

Odporność na zmiany temperatury czyni baseny wykonane ze stal nierdzewnej idealnym materiałem do zastosowań zewnętrznych.

Najważniejsza zaletą dla użytkowników będzie zapewne łatwość czyszczenia i konserwacji takich basenów. Gładkie ściany i brak porowatych elementów sprawia, że zanieczyszczenia nie osadzają się na ścianach i dnie basenu. Wystarczy prosta konserwacja przy zastosowaniu materiałów odnawiających aktywna powłokę antykorozyjną materiału oraz proste usuwanie zanieczyszczeń zwykłym odkurzaczem basenowym i możemy się cieszyć czystym basenem przez wiele lat.


Masz pytanie? Napisz do nas!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości