25 lat doświadczenia w budowaniu basenów i stref spa

Baseny foliowe

Technologia wykonania basenów w tej technologii umożliwia postawienie basenu na powierzchni bez konieczności zagłębiania w ziemi. Konstrukcja składa się z płaszcza stalowego zabezpieczonego wielowarstwowo specjalnymi powłokami antykorozyjnymi. Specjalny system profili umożliwia ukształtowanie dna basenu, jak również jego ścian. Dostępne kształty to okrąg i owal.

Wnętrze niecki jest doszczelnione za pomocą specjalnego worka foliowego, dostępnego również z różnymi motywami dekoracyjnymi. Prostota konstrukcji oraz mały udział wyspecjalizowanych prac budowlanych i instalacyjnych umożliwiają szybki montaż ( dwie do czterech osób w czasie od 2 – 24 h).

Baseny dzięki prostej i ekonomicznej konstrukcji umożliwiającej szybki montaż stały się bardzo popularne wśród ogromnej rzeszy użytkowników. Rocznie produkowanych i budowanych jest w tej technologii kilkadziesiąt tysięcy basenów. Pierwsze konstrukcje w tej technologii powstały przed 30 laty. Wieloletnie doświadczenia pozwoliły udoskonalić tę technologię, dzięki czemu produkowane dziś konstrukcje cechują się dużą odpornością na warunki zewnętrzne.

Technologia ta umożliwia zmontowanie basenu w bardzo krótkim czasie – do kilku godzin. Dzięki prostej instrukcji dostarczanej wraz z basenem jest możliwy samodzielny montaż z udziałem jednego lub kilku pomocników. Dostępne kształty basenów Canada to okrągły, owalny i ósemka. Występują również modyfikacje tych kształtów. Baseny montowane są na uprzednio przygotowanym betonowym podłożu lub na dobrze oczyszczonej i przygotowanej z drobno przesianego piasku powierzchni.

W przypadku kształtu owalnego na równych odcinkach są montowane dodatkowe zewnętrzne podpory ze specjalnych profili, zabezpieczające basen przed deformacją w wyniku naporu mas wody oczyszczonej i przygotowanej z drobno przesianego piasku powierzchni.


Masz pytanie? Napisz do nas!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości